DAFNE 
 

OśRODEK WYPOCZYNKOWY "POD KOZIńCEM" W ZAKOPANEM

Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Kozińcem" to przytulny pensjonat, usytuowany
w malowniczym miejscu Zakopanego
. Z balkonów i tarasów ośrodka rozciąga się piękny widok na panoramę Tatr, Giewont, Nosal oraz Antałówkę. Spacer do centrum miasta trwa 10 minut. W odległości 100 m od Ośrodka zlokalizowanych jest kilka wyciągów narciarskich, a nieopodal znajduje się Witkiewiczówka oraz willa "Pod Jedlami". Położenie Ośrodka Wypoczynkowego "Pod Kozińcem" stanowi idealną bazę zarówno w czasie podróży służbowych jak i bazę noclegową dla turystów i wczasowiczów wybierających wypoczynek w górach. Dzięki takiej lokalizacji, goście mieszkający "Pod Kozińcem" latem mają możliwość poznań najpopularniejsze górskie szlaki, a miłośnicy rekreacji zimowej, mają szeroki wybór stoków na śnieżne szaleństwa oraz wiele regionalnych atrakcji oferowanych przez Zakopane. 

Zielony ogród z huśtawką, ławeczkami, wiatą oraz miejscem na grilla pozwoli na chwilę relaksu i wypoczynku po dniu pełnym zajęć. Stół do tenisa stołowego oraz możliwość wypożyczenia kijków nordic walking pozwolą spędzić aktywnie wolny czas,  a ogólnodostępne Wi - Fi na poziomie recepcji pozwoli na kontakt z całym światem.

Dafne Pod Kozińcem" oferuje 40 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych 
z łazienkami
, TV i czajnikiem bezprzewodowym. Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Kozińcem" jest doskonałym miejscem do spędzenia urlopu wypoczynkowego, weekendu, zorganizowania szkolenia, konferencji, kursu, spotkania służbowego, spotkania integracyjnego lub choćby tylko krótkiego wypoczynku w trakcie podróży służbowej. 

W obiekcie oferujemy wielofunkcyjną salę (jadalnię), która może być doskonałym miejscem do zorganizowania szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych lub integracyjnych. Sala pomieścić może grupy maksymalnie do 30 osób i wyposażona jest w ekran, flipchart, rzutnik multimedialny, Wi-Fi, notebook.

Naszym Gościom oferujemy smaczne, domowe wyżywienie,  przygotowywane bezpośrednio
w ośrodku. Posiłki są serwowane, ale różnorodne i obfite. Godziny ich podawania dostosowujemy do potrzeb grup. Smaczne i zdrowe jedzenie oraz tradycyjna, zakopiańska gościnność stwarzają niepowtarzalny klimat pobytu.   

Osoby przyjeżdżające do Ośrodka Wypoczynkowego "Pod Kozińcem" własnymi samochodami mogą skorzystać ze strzeżonego parkingu. Parking w godzinach nocnych jest zamykany.

W zasięgu pieszego spaceru znajduje się wiele atrakcji, między innymi:

  • Skocznia Pod "Wielką Krokwią",
  • Aquapark na Antałówce,
  • Stok narciarski Nosal,
  • Deptak na Krupówkach,
  • Witkiewiczówka,
  • Willa "Pod Jedlami",
  • Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem
  • Rondo Kuźnickie z którego można dostać się do stacji kolejki linowej na "Kasprowy Wierch" oraz na wiele szlaków turystycznych.

Zapraszamy!

 

Centrum Usług Logistycznych - usługi hotelarskie, konferencyjne, gastronomiczne, lotniskowe, paliwowe